Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

 

Także i w tym roku nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Były wspólne zabawy, tańce integrujące grupę i oczywiście kilka niespodzianek. Każda grupa miała zorganizowany pyszny poczęstunek, a także kilka prezentów.

 

Dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie Dnia Przedszkolaka :)

 

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 8
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem