Uchwała Nr XXXIV/362/2018 Rady Gminy Wielka Wieś z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat, w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Wielka Wieś

 

https://bip.malopolska.pl/gwielkawies,a,1417172,uchwala-nr-xxxiv3622018-rady-gminy-wielka-wies-z-dnia-30-stycznia-2018-r-w-sprawie-okreslenia-wysoko.html

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 8
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem