Grudzień to bardzo dobry miesiąc, aby okazać empatię i pomyśleć o potrzebujących. W naszym przedszkolu została zorganizowana akcja charytatywna "Puszka dla głodnego brzuszka" dla zwierząt ze schroniska "Rafik" w Bolesławiu. Głównym założeniem akcji było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania już od najmłodszych lat gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Podczas tygodniowej zbiórki udało się zebrać bardzo dużo karmy suchej i mokrej, kocy oraz akcesoriów dla zwierząt. Cieszymy się, że tak wiele przedszkolaków wzięło udział w akcji. Dziękujemy serdecznie  dzieciom oraz rodzicom za okazane serce i przyniesione dary. Mamy nadzieję, że dzięki otrzymanym podarunkom łatwiej będzie zwierzętom przetrwać zimę.

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 8
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem