Święta Bożego Narodzenia to czas, którego każdy z nas oczekuje przez cały rok. Czas spędzony w gronie najbliższych osób. Czas dzielenia się opłatkiem, wspólnego kolędowania, zatrzymania się na moment przy rodzinnym stole. I w naszym przedszkolu z niecierpliwością oczekiwaliśmy tego magicznego dnia, gdzie dzieci, rodzice oraz nauczyciele mogli spotkać się wszyscy razem. W tym wyjątkowym dniu każda z grup przygotowała przedstawienia o tematyce świątecznej, któremu towarzyszyły wierszyki, piosenki oraz cudowne choreografie muzyczne, dostarczając gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. Zaraz po występach rodzice wraz z dziećmi udali się na warsztaty, by wspólnie stworzyć ozdoby świąteczne.

W trakcie trwania naszych spotkań świątecznych odbywał się kiermasz ozdób świątecznych. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać 778. Rada Rodziców całą kwotę przeznaczy na dofinansowanie wycieczki dla przedszkolaków. Wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w zorganizowanie kiermaszu serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem