14 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz pożegnanie dzieci ze starszych grup, które od września będą chodzić do zerówek. Grupa Biedroneczek i Puchatków przygotowały wzruszającą piosenkę oraz wierszyk na pożegnanie. Krasnale wystąpiły z piosenką i wierszykiem, a Smerfy zaprezentowały przedstawienie pt. "Rzepka". Każde z przedszkolaków otrzymało pamiątkowe dyplomiki i książeczki, a dzieci odchodzące z przedszkola drobne upominki zakupione przez Radę Rodziców i grupy młodsze. Jak mówią słowa przedszkolnej piosenki "Przedszkola czas już minął i jest nam jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno." Nam też ciężko się rozstać, ale mamy nadzieję że będziecie nas odwiedzać i nie zapomnicie o przedszkolu.

Przy okazji pragniemy podziękować wszystkim Państwu i każdemu z osobna za wspólnie przeżyty rok. Każda rozmowa z Państwem była dla nas cenną radą. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy angażowali się w życie przedszkola i grup - jesteśmy wdzięczni za pomoc. Dziękujemy również Radzie Rodziców za aktywny udział w ciągu całego roku.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem