Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest na całym świecie 23 kwietnia. To święto wywodzące się z Katalonii, gdzie w 1926 roku wystąpił z pomysłem jego utworzenia Vicente Clavel Andrés, wydawca z Walencji.
    W tym roku Międzynarodowy Dzień Książki będziemy obchodzić w sposób szczególny bez literackich spotkań i kiermaszów. Zwłaszcza teraz w czasie izolacji gdy ludzie pozostają w domach powinniśmy wykorzystać moc książek do poszerzania horyzontów, stymulowania naszych umysłów i kreatywności. Pamiętajmy, że czytanie książek naszym dzieciom ma duży wpływ na rozwój ich wyobraźni, zdolności oraz koncentracji.

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 8
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem