8 marca odwiedził nasze przedszkole niesamowity gość – magik, iluzjonista, zwany przez dzieci czarodziejem. ,,Zaczarował” on wszystkie dzieci w naszym przedszkolu swoimi trikami i wprowadził naszych najmłodszych w świat magii i iluzji. Każdy był zauroczony jego wyczynami i zastanawiał się jak to możliwe, że coś co wydaje się nam nierealne magik potrafił wykonać. W trakcie przedstawienia można było m.in. zobaczyć zmieniające wygląd chusty, znikające pajacyki, metalowe obręcze, znikające oczka  na kartach, lina i wiele innych.  Dzieci również mogły uczestniczyć w przedstawieniu i miały możliwość „czarowania”.  Iluzjonista w pełni zaangażował nasze przedszkolaki do podjęcia próby wykonania różnych sztuczek. Przekonali się, że to wcale nie jest takie proste. Z radością starały się odgadnąć sposoby ich wykonania. Nauczyli się tajemniczego czarodziejskiego zaklęcia „Bim sala bim”, które towarzyszyło  im do końca tego dnia. Wszystkim bardzo podobał się występ. Na koniec pokazu przy wykrzykiwanym przez dzieci „bisem” – magik zdradził nam jedną z wykonywanych sztuczek, które wykonuje. Nauczył dzieci jak „znikają” kropeczki. 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem