Dnia 21.03.2017 wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola przywitały wiosnę. Dzieci z grupy Biedronek, Puchatków, Krasnali i Smerfów zebrały się na środkowej sali by wspólnie świętować Pierwszy Dzień Wiosny. Każda grupa zaprezentowała pozostałym koleżankom i kolegom piosenki oraz tańce o tematyce wiosennej. Wszystkie dzieci z radością uczestniczyły w programie artystycznym przygotowanym ze swoimi wychowawcami. Po śpiewie i tańcu nadszedł czas na uroczysty spacer z wcześniej przygotowanymi Marzannami i Gaikiem. Przedszkolaki przeszły ulicami Modlniczki  z kolorowymi kukłami oraz radosną nowiną, iż nastała wiosna!

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem