22 marca w środę gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk, który wystąpił ze wspaniałą opowieścią J.Porazińskiej ,,Kozucha Kłamczucha". Aktorzy w wspaniały sposób ukazali pouczającą bajkę o pewnej sprytnej kózce, która dla zabawy i swojej wygody kłamała jak najęta. Skłonność do kłamstw omal nie doprowadziła jej do zguby. Bajka nauczyła wszystkich, że nie należy kłamać, a mimo konsekwencji mówić prawdę. Przedszkolaki mogli aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Poznali wygląd stroju góralskiego i kilkoro dzieci przebranych te stroje zatańczyło do muzyki.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem