W dniu 30.03.2017r. w grupie ,,Puchatki" odbyły się warsztaty Wielkanocne. Dzieci przywitały rodziców utworem ,,Święta, święta biją dzwony". Rytm do piosenki wystukiwały dzieci na bum- bum rurkach, a następnie rodzice. W dalszej części spotkania miały miejsce zabawy integracyjne z chustą animacyjną, co sprawiło wiele radości dzieciom, a przede wszystkim rodzicom:). Obyły się też zawody pt. ,,Rzucanie jajkiem do koszyczka wielkanocnego". Na zakończenie rodzice wraz ze swymi pociechami wykonali ,,Świątecznego Baranka", skubiącego wiosenną trawkę, wcześniej zasianą przez przedszkolaków. To było bardzo radosne spotkanie. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem