Święto obchodzone jest co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin  duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Nasze przedszkolaki, aby uczcić ten dzień stworzyły swoje własne książeczki. Przez cały tydzień pod okiem swoich opiekunów powstawały ilustracje do danego fragmentu baśni. W grupie ”Smerfów” omawiana była „Mała syrenka”, a w grupie „Krasnoludków” - „ Dziewczynka z zapałkami”. Teraz cieszymy się, że nasz korytarz dekorują tak piękne prace, a u ,,Krasnoludków" książka znalazła już miejsce w domowej biblioteczce. 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem