Dnia 05.04.2017r. w grupie Biedronek odbyło się krótkie spotkanie wielkanocne z rodzicami, podczas którego maluchy powitały swoich rodziców wierszykiem, zaśpiewały piosenkę  pod tytułem:  „Świąteczny koszyk” oraz złożyły piękne życzenia na Święta Wielkanocne. Zaraz po przedstawieniu odbyły się warsztaty, na których rodzice wraz ze swoimi dziećmi przyozdabiali zwierzątka wielkanocne (zajączek, kurczak, baranek, itp.). Wszystkie prace zostały wykonane przepięknie!!! Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za obecność oraz wspólnie spędzony czas  i zapraszamy do kolejnej zabawy w przyszłym roku.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem