Przedszkolaki realizują program „Moja książka”. W każdym miesiącu każda grupa wykonuje ilustrację do przeczytanego opowiadania z książek przywiezionych z biblioteki z Wielkiej Wsi. Obrazki tworzą piękne kolorowe książeczki, których autorami są nasze pociechy. Wszystkie wykonane prace wyeksponowane są w holu przedszkola. To od nas dorosłych zależy czy w przyszłości nasze dzieci, będą chętnie sięgać po lektury. Chciejmy przybliżyć dziecku świat magii, świat pełen tajemnic i wartości, które znajdą tylko w mądrej książce. Drodzy Rodzice, starajmy się czytać dzieciom jak najwięcej a w przyszłości nam to zaowocuje. W maju to miesiąc, w którym zapraszamy  rodziców do czytania dzieciom książek. Zachęcamy rodziców do wpisania się na listę przygotowaną z okazji programu „Cala Polska czyta dzieciom”. 

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem