We wtorek, 16.05. 2017r.  na orliku obok przedszkola, nauczyciele zorganizowali maraton. Każde dziecko oraz opiekunowie mieli przebiec wyznaczona trasą trzydziestometrowy odcinek. Każdy uczestnik przed biegiem otrzymał swój numer startowy oraz wziął udział w rozgrzewce. Wszyscy uczestnicy maratonu przebiegli razem aż 2130 metrów! Po przebiegniętym dystansie nastąpiło rozdanie pamiątkowych medali za wzięcie udziału oraz wspólne zdjęcie. Na zakończenie sportowych zmagań, odbył się zdrowy poczęstunek, uzupełniający utracone witaminy i minerały.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem