15 maja nasze przedszkole miało przyjemność gościć  Pana Piotra- pszczelarza, który z przyjemnością opowiedział ciekawostki dotyczące pszczół i ich ciężkiej pracy. Pokazał przykładowe ule, które dzieci  mogły dotknąć. Jeden z nich był ze szkła, dzięki czemu przedszkolaki mogły zobaczyć z bliska pracujące pszczoły. Na koniec spotkania przedszkolaki samodzielnie wykonały  świece z pszczelego wosku. Pan Piotr każdemu dziecku podarował słoiczek pysznego miodu, a także poczęstował pysznym waflem z miodem. Dziękujemy za przeprowadzone zajęcia, które na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych podopiecznych.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem