23 maja nasze przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę w Szycach. Dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza, jak zostać czytelnikiem oraz w jaki sposób wypożyczać książki. Dyrektor biblioteki Pani Joanna Patej oprowadziła nas po wszystkich pomieszczeniach, znajdujących się w bibliotece. W kąciku przeznaczonym dla dzieci Pani Joanna przeczytała wszystkim przedszkolakom książkę. Wzbudziła aż tak wielkie zainteresowanie wśród słuchaczy, że została wypożyczona dla naszego przedszkola. Dziękujemy Pani Joannie za poświęcony czas oraz za wieloletnią współpracę.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem