Dnia 31.05.17r. w ramach prezentu na Dzień Dziecka najmłodsza grupa w przedszkolu – „Biedroneczki” - wybrała się na wycieczkę do krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Podczas spaceru po ogrodzie spotkaliśmy mnóstwo wspaniałych i ciekawych zwierząt, dowiedzieliśmy się o istnieniu wielu gatunków ssaków, gadów, płazów, ryb i ptaków o, których nie mieliśmy nawet pojęcia, np. Manul czy,Chaus. Dzieci reagowały na zwierzęta bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu aż do zdziwienia. Większość z nich po raz pierwszy uczestniczyła w takiej wyprawie bez rodziców. Kolejnym punktem naszej wycieczki było uczestniczenie w karmieniu słoni, które okazało się dla naszych przedszkolaków wielkim przeżyciem. Widzieliśmy również, w jaki sposób pracownicy ZOO dbają o tak potężne zwierzęta. W pawilonie EGZOTARIUM obejrzeliśmy wystawy ryb, gadów i płazów. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy … zmęczeni i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola, gdzie każde dziecko otrzymało pamiątkową naklejkę przedstawiającą dane zwierzę, które spotkaliśmy w czasie wycieczki.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem