W dniu 02.06.17r. gościliśmy Panią Ewelinę Barrajon – Kowalską – mamę chłopca z naszego przedszkola. Dzięki ciekawym opowieściom Pani Eweliny mogliśmy choć na chwilę przenieść się w cudowną „podróż do Hiszpanii”. Na zajęciach nasze przedszkolaki dowiedziały się, gdzie położona jest Hiszpania, poznały jej stolicę - Madryt, zobaczyły, jak wyglądają jej kontury na mapie, a także obejrzały kilka charakterystycznych dla tego państwa rekwizytów, takich jak: wachlarz, byk, strój narodowy, itd. Ponadto Pani Ewelina nauczyła nasze dzieci kilku wyrazów w języku hiszpańskim, które brzmią tak samo, jak w języku polskim, ale mają inne lub podobne  znaczenie. Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie za interesujące zajęcia, mile spędzony czas i zapraszamy na kolejne odwiedziny w przyszłym roku. 

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem