2 czerwca dzieci z grupy krasnoludków i smerfów ponownie zamieniły się  w badaczy i zaczęły eksperymentować.  Dlaczego z zaciekawieniem dzieci  słuchały tłumaczeń opiekunów i z sumiennością wykonywały swoje zadanie?  Odpowiedź jest prosta  nasze maluchy malowały już na kartce papieru, kartonie, plastiku, szkle  czy płótnie, ale na mleku jeszcze nie miały okazji. Zwykła ciekawość  kierowała dziećmi, dzięki której tak często nasze pociechy z łatwością uczą się nowych rzeczy.  Efekt końcowy naszej pracy był zachwycający. 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem