Jak co roku, w naszym przedszkolu dzieci z grup: Biedroneczki, Puchatki, Krasnoludki i Smerfy wraz ze swoimi rodzicami świętowali Dzień Rodziny. Przedszkolaki słowem oraz piosenką wraziły wielką miłość i wdzięczność za matczyne serce i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonych programach artystycznych dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Wszystkie spotkania przebiegły w miłych i rodzinnych atmosferach.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem