10 października 2017 roku świętowaliśmy w naszym przedszkolu ,,Dzień Drzewa”.  Tego dnia we wszystkich grupach miały miejsce zajęcia, związane z tematyką drzew. Przedszkolaki dowiedziały się jak zbudowane jest drzewo, jakie znaczenie ma dla człowieka, zwierząt i przyrody.  Kolejnym etapem zajęć było zasadzenie drzewa na przedszkolnym placu zabaw. Podjęte działania miały głównie na celu propagowanie idei ochrony przyrody, kształtowanie pozytywnego stosunku do środowiska naturalnego jak i pogłębianie wiedzy na temat drzew oraz integrowanie dzieci z całego przedszkola we wspólnej nauce i zabawie.

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem