26 października w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość pasowania na przedszkolaka. W obecności Pani Dyrektor, wychowawczyń oraz rodziców dzieci z grupy Biedronek, Puchatków, Smerfów oraz Krasnoludków zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków. Pięknie ubrani wykazywali się  wieloma umiejętnościami, jakie nabyli i nabywają w ciągu swej przygody w przedszkolu. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz  tańczyli. Po części artystycznej, nasze nowe przedszkolaczki obiecały, że będą zgodnie bawić się z rówieśnikami, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, zjadać śniadania i obiady, słuchać zarówno nauczycieli, jak i rodziców.Pełni obaw, a niektórzy tremy doczekali się dotknięcia zaczarowanej kredki, która sprawiła w oczach dzieci wiele radości i samozadowolenia. Na pamiątkę tak uroczystej chwili wszyscy otrzymali dyplomy oraz upominek. Braw nie było końca, a panie do dziś są pełne dumy i zadowolenia ze swoich podopiecznych.

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem