15 listopada 2017r. nasze przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do manufaktury ozdób szklanych ,,Armar".  W fabryce poznaliśmy wszystkie etapy produkcji ozdób szklanych. Braliśmy również udział w pokazie sposobów dekoracji ozdób.  Dzięki wyświetleniu filmu edukacyjnego dowiedzieliśmy się na czym polega wydmuchiwanie ozdób szklanych. W pracowni na każdego przedszkolaka czekała bombka oraz mnóstwo farb, brokatów i ozdób. Każde dziecko miało okazję wymalować swoją niepowtarzalną bombkę, która z pewnością zajmie pierwszy plan na choince w rodzinnym domu.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem