Pluszowy Miś jest nieodłącznym elementem najpiękniejszego okresu życia każdego człowieka- dzieciństwa. Miś to najlepszy przyjaciel dziecka, któremu można powierzyć sekrety, wypłakać się, przytulić. To zabawka, która towarzyszy dziecku w trudnych chwilach, daje otuchę, pociesza. Trudno wyobrazić sobie świat beztroskiej zabawy bez pluszowej maskotki. Dlatego też od 2002r. obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dla podkreślenia wartości tego święta nasze przedszkole po raz kolejny zorganizowało gminny konkurs plastyczny ,,Oto Miś, Pluszowy Miś" dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nadesłano mnóstwo pięknych i wyjątkowych prac. Jury w skład, którego wchodził wicewójt Pan Krzysztof Wołos, dyrektor GOKiS-U Pani Magdalena Szymańska oraz pełniąca obowiązki dyrektora Przedszkola Samorządowego w Modlniczce Pani Agnieszka Stach- Pałka stanęło przed niezwykle trudnym wyborem I, II oraz III miejsca z każdej kategorii wiekowej. 23 listopada laureatom konkursu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody. Na zakończenie uroczystości wręczenia nagród specjalnie dla naszych przedszkolaków wystąpił teatrzyk pt. ,,Cisza". Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

     Serdeczne podziękowania kierujemy Gminie Wielka Wieś, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu oraz firmie Euro-Trade za ufundowanie nagród oraz Pani Sabinie Bieniasz za zaprojektowanie dyplomów dla uczestników konkursu.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem