Dnia 29.11.2017r. w przedszkolu odbyły się tradycyjne Andrzejki. Oprócz zabaw i tańców przygotowanych przez nauczycieli w ramach zabawy andrzejkowej, zgodnie ze zwyczajem dzieci miały okazję poznać wróżby i przepowiednie. Prócz tradycyjnego lania woskiem, podopieczni losowali kolorowe karteczki, dzięki którym dowiedzieli się czym najprawdopodobniej będą się zajmować w przyszłości, przebijali serce na którym były imiona przyszłego ukochanego, bądź też ukochanej  a także na globusie z zamkniętymi oczami wybierali swoje przeszłe miejsce zamieszkania. Świetną zabawę andrzejkową zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem. 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem