Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały  Świętego Mikołaja, wciąż patrzyły przez okno oraz zadawały liczne pytania, dotyczące jego przybycia. W pewnej chwili ktoś zadzwonił do drzwi… ,,To Mikołaj”- jednogłośnie krzyknęły dzieci. Ich przeczucia były słuszne. Mikołaj wreszcie po długiej podróży dotarł do naszego przedszkola. Każda grupa przywitała Mikołaja piosenką oraz wręczyła upominek- własnoręcznie zrobioną książeczkę. Odbierając prezenty każdy mógł porozmawiać z Mikołajem oraz zadać mu nurtujące pytania. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze,  na zakończenie każdy z osobna obiecał, że będzie najgrzeczniejszym dzieckiem na świcie!

 

Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za przybycie. Mamy nadzieje, że za rok również nas odwiedzi.

 

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem