W ostatni piątek 15 grudnia w naszym przedszkolu miało miejsce wyjątkowe spotkanie z muzyką. Odwiedziła nas Pani Sabina, która gra na skrzypcach oraz Pani Magdalena, która gra na wiolonczeli. Dzieci miały możliwość wysłuchania kilku utworów zagranych przez naszych gości, mogły dowiedzieć się jak zbudowane są te instrumenty, a także spróbować swoich sił w grze na nich. Panie przygotowały także konkurs, w którym zadaniem dzieci było rozpoznawanie zagranych utworów. Zabawa ta wywołała wiele pozytywnych emocji. Przedszkolaki były zachwycone odwiedzinami muzycznych gości, dlatego jeszcze raz gorąco dziękujemy Paniom za tą niezwykłą lekcję muzyki.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem