Święta Bożego Narodzenia to czas, którego każdy z nas oczekuje przez cały rok. Czas spędzony w gronie najbliższych osób. Czas dzielenia się opłatkiem, wspólnego kolędowania, zatrzymania się na moment przy rodzinnym stole. I w naszym przedszkolu z niecierpliwością oczekiwaliśmy tego magicznego dnia, gdzie dzieci, rodzice oraz nauczyciele mogli spotkać się wszyscy razem. W tym wyjątkowym dniu każda z grup przygotowała niepowtarzalne przedstawienie o tematyce świątecznej, któremu towarzyszyły wierszyki, piosenki oraz cudowne choreografie muzyczne, dostarczając gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. Zaraz po występach dzieci wraz z rodzicami zaśpiewali kolędy przy niezwykłej oprawie muzycznej, którą zapewnił nam jeden z rodziców z grupy ,,Smerfów", co jeszcze bardziej wprawiło nas w nastrój zbliżających się świąt, za co serdecznie dziękujemy. Po magicznych chwilach z muzyką rodzice wraz z dziećmi udali się na warsztaty, by wspólnie stworzyć ozdoby świąteczne: lampiony, stroiki, bałwanki. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia. Czas upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i uśmiechu.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem