Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 24 stycznia. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana a nawet taksówkarza. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową, udając się na smaczny poczęstunek do swoich sal. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

 

 

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem