Już od kilku lat nasze przedszkole realizuje autorski program ,,Moja Książka", stworzony przez jednego z naszych nauczycieli mgr Katarzynę Wiśniewską. Głównym celem programu jest rozwijanie aktywności czytelniczej dziecka, poprzez czynne słuchanie, co wpływa na kształtowanie mechanizmów wyobrażeniowych, rozszerzanie zakresu doświadczeń, a także wzbogacanie słownika młodego człowieka. Realizację programu wspiera Zastępca Wójta Gminy Wielka Wieś Krzysztof Wołos, który z chęcią niejednokrotnie odwiedza nasze przedszkole, by móc opowiadać i czytać bajki najmłodszym. Tym razem przedszkolaki poznały przygody Reksia i jego przyjaciół, którzy dzięki wzajemnej pomocy i wsparciu mogli odnosić sukcesy. W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie, by wspólnie odkrywać kolejne, literackie przygody.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem