Styczeń jest miesiącem w którym obchodzone jest jedno z najpiękniejszych dni w roku- Dzień Babci i Dziadka. Z okazji tak ważnego wydarzenia nasze przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny dla ukochanych Dziadziusiów i Babć, oparty na recytowaniu wierszy, śpiewaniu piosenek a także niepowtarzalnych choreografii muzycznych.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich wnuków. Po przedstawieniu każdy przedszkolak podarował swojej Babci i Dziadziusiowi upominek. Na zakończenie tak bardzo miłej uroczystości Dziadkowie wraz z wnukami udali się na słodki poczęstunek.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem