Kadrę pedagogiczną stanowią nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewnią profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą dzieciom.

Pomocną ręką dla nauczycieli są również inne osoby zatrudnione w przedszkolu.

Anna Bondyra - dyrektor


Doświadczony pedagog, od 25 lat poświęcający swoje życie zawodowe najmłodszym. Ukończyła studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią i terapią pedagogiczną, studia podyplomowe o specjalizacji Logopedia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zawsze bardzo chętnie służy pomocą i dobrą radą w rozwiązywaniu trudnych problemów naszych przedszkolaków.

Natalia Osika- wychowawca grupy ,,Biedronek"

Ukończyła studia licencjackie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Wioleta Najduchowska- Zawalonka-  wychowawca grupy ,,Biedronek"

 

Ukończyła studia magisterskie z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Akademii Ignatianum w Krakowie.

 

 

Marta Wójcik- wychowawca grupy ,,Puchatki"

Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej z elementami rewalidacji na WSB w Dąbrowie Górniczej,

 

Mariola Wiktor wychowawca grupy ,,Puchatki"

Ukończyła wyższe studia magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach.

Kinga Radzik- Gala – wychowawca grupy ,,Smerfy”

 

Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Małgorzata Kowalik- wychowawca grupy ,,Smerfów"

 

Ukończyła wyższe studia magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem