Kadrę pedagogiczną stanowią nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewnią profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą dzieciom.

Pomocną ręką dla nauczycieli są również inne osoby zatrudnione w przedszkolu.

Anna Bondyra - dyrektor


Doświadczony pedagog, od ponad 25 lat poświęcający swoje życie zawodowe najmłodszym. Ukończyła studia na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią i terapią pedagogiczną, studia podyplomowe o specjalizacji Logopedia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zawsze bardzo chętnie służy pomocą i dobrą radą w rozwiązywaniu trudnych problemów naszych przedszkolaków.

mgr Marta Wojcik

 

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach o kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz studia podyplomowe o specjalizacji Terapia pedagogiczna z elementami rewalidacji w WSB w Dąbrowie Górniczej.

 

 

 

mgr Barbara Chochół

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Stach-Pałka

 

Ukończyła studia magisterskie z zakresu historii na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji  wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Chrzanowie.

 

 mgr Agnieszka Zawadzka - wychowawca grupy ,,Biedronek"

 

Ukończyła studia o kierunku pedagogika resocjalizacyjna, studia podyplomowe o kierunku edukacja przedszkolną i wczesnoszkolną w Wyższej Szkole Filozoficzno - Pedagogicznej IGNATIANUM w Krakowie, pedagogikę specjalną - specjalizacja pedagogika terapeutyczna na UP w Krakowie.

 

mgr Katarzyna Wiśniewska


Ukończyła wyższe studia magisterskie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej na Akademii IGNATIANUM w Krakowie oraz  studia podyplomowe o specjalizacji Korekcja wad postawy na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

 

mgr Kinga Radzik- Gala

 

Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

mgr Wioleta Najduchowska - Zawalonka

Ukończyła studnia magisterskie o kierunku Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz podyplomowo Pedagogika szkoły z terapią pedagogiczną.

 

mgr Sylwia Głowacka

Ukończyła studia magisterskie o kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Marta Szumiec - pomoc wychowawcy w grupie "Biedronki".

Klaudia Zbroja - pomoc wychowawcy w grupie "Puchatki"

Krystyna Koczułap - pomoc wychowawcy w grupie "Krasnali"

Martyna Zgoda - pomoc wychowawcy w grupie "Smerfy"

Galeria zdjęć

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 5
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem