Wójt Gminy Wielka Wieś informuje, że rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się 10 marca 2020 r.

W postępowaniu rekrutacyjnym obowiązują kryteria określone Uchwałą Nr XXXIV/361/2018 Rady Gminy Wielka Wieś z dnia 30 stycznia 2018 roku w sprawie: określenia terminów i kryteriów branych pod uwagę podczas przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania tych kryteriów, a także liczby punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji i terminów jej przeprowadzenia zawierają poniższe załączniki:

- harmonogram rekrutacji 2020-2021,

- zasady rekrutacji na rok szkolny 2020-2021.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz „Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021” wraz z wymaganymi załącznikami można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej Gminy Wielka Wieś oraz ze stron internetowych lub sekretariatów przedszkoli lub szkół podstawowych, przy których funkcjonują oddziały przedszkolne.

 

 

 


 

Przedszkole Samorządowe w Modlniczce

Modlniczka, ul. św. Faustyny 8
32-085 Modlnica

lokalizacja >>

spacer

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem